Asystent w dziale obsługi klienta

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferta:

  • Praca na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z sektora spożywczego o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Dostęp do pakietu benefitów

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2)
  • Mile widziane doświadczenie w działach finansowych
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich - dojazd środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod firmę - możliwość pracy w systemie hybrydowym

Zadania:

  • Przygotowywanie zestawień w programie Excel
  • Wsparcie działu obsługi klienta w zakresie administracyjnym/ zarządzania dokumentami (faktury)
  • Współpraca z działem finansowym w obszarze podatku VAT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach finansowych/ księgowych
  • Umiejętność skupienia na szczególe, dokładność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials