Asystent w dziale obsługi klienta

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Praca na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z sektora spożywczego o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Dostęp do pakietu benefitów

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2)
  • Mile widziane doświadczenie w działach finansowych
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich - dojazd środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod firmę - możliwość pracy w systemie hybrydowym

Zadania:

  • Przygotowywanie zestawień w programie Excel
  • Wsparcie działu obsługi klienta w zakresie administracyjnym/ zarządzania dokumentami (faktury)
  • Współpraca z działem finansowym w obszarze podatku VAT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach finansowych/ księgowych
  • Umiejętność skupienia na szczególe, dokładność

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta