Asystent/tka Radcy Prawnego

Pro-Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Wsparcie w obsłudze prawnej Spółki w zespole z radcą prawnym, w zakresie bieżącej działalności w obszarach prawa budowlanego, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych, prawa autorskiego.
  • kontrola formalno-prawna dokumentacji związanej z obsługiwanym obszarem, tj. umów zawieranych przez Spółkę, przygotowywanie opinii prawnych, pism w postepowaniach administracyjnych i zaangażowanie w ustalanie stanu faktycznego procesów z obsługiwanego zakresu,
  • sporządzanie raportów, zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu,
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i kierunkach orzecznictwa sądowego,

Wymagania:

  • ukończone uniwersyteckie studia prawnicze,
  • mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska,
  • co najmniej 2-letnie prawnicze doświadczenie zawodowe zdobyte w administracji publicznej (mile widziane przy obsłudze zamówień publicznych lub w wydziale architektury), kancelarii prawnej w zakresie obsługi spółek budowlanych lub jako in house lawyer w takiej spółce,
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania kodeksu cywilnego w zakresie przepisów o zobowiązaniach, umiejętność praktycznego zastosowania ustawy prawo zamówień publicznych,
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania prawa budowlanego i ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych, przygotowywanie umów o prace projektowe, roboty budowlane, generalne wykonawstwo, zastępstwo inwestycyjne;
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w znaczącej Spółce z branży budowlanej i nieruchomości,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat