Asystent Technologa Uprawy - Pomidory Szklarniowe

Ceres |Selected people in food & agri|

Bogatynia, (okolice Zgorzelca), dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to czołowa polska firma z branży TSL, znana również jako importer i dystrybutor bananów oraz innych warzyw i owoców. Od 2011 roku firma dynamicznie rozwija produkcję i sprzedaż pomidorów.

W najnowocześniejszych kompleksach szklarniowych zlokalizowanych w Siechnicach, Bogatyni i Ryczywole na łącznej powierzchni ponad 75 hektarów uprawiane są wyjątkowe polskie pomidory. Firma skupia się zarówno na rozwoju technologicznym, jak również na stosowaniu rozwiązań ekologicznych. Nowoczesne obiekty, ekspercka wiedza i wykwalifikowana kadra umożliwiają całoroczną produkcję szczególnie wymagających odmian warzyw (pomidor malinowy, mięsisty, rzymski, koktajlowy) - również w okresie zimowym. Klienci od wielu lat doceniają najwyższą jakość i wyjątkowy smak pomidorów, które można spotkać na półkach sklepowych największych sieci handlowych w Europie.

W związku z dalszym szybkim rozwojem firmy prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Asystenta Technologa Uprawy, aby wspierać produkcję pomidorów w nowoczesnym kompleksie szklarniowym w Bogatyni (dolnośląskie).

Firma oferuje możliwość zatrudnienia dla osób o zróżnicowanym poziomie dotychczasowego doświadczenia. Możesz liczyć na kompleksowe szkolenia oraz dostosowanie poziomu obowiązków i odpowiedzialności do aktualnego stanu wiedzy i zaawansowania.

Pasjonujesz się uprawą roślin szklarniowych oraz  potrafisz analizować wyniki produkcyjne i szukać usprawnień? To jest właśnie oferta, którą chcesz poznać bliżej!

Rola

Stanowisz pewny punkt zespołu uprawy pomidorów w nowoczesnym obiekcie szklarniowym.

  • Monitorujesz stan roślin poprzez regularne obchody po obiekcie oraz wprowadzasz dane do komputera klimatycznego.
  • Analizujesz uzyskane dane, raportujesz i konsultujesz je z technologiem uprawy.
  • Prowadzisz kontrole pomiarowe parametrów produkcyjnych (np. EC i pH).
  • Pobierasz i przygotowujesz do wysyłki próbki  pobrane z roślin oraz próbek wodnych.
  • Przygotowujesz tygodniowe raporty na podstawie wykonanych pomiarów oraz danych z komputera klimatycznego.
  • Bierzesz udział w dyskusjach zespołu uprawowego, dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i czerpiesz wiedzę na temat wyników produkcyjnych i parametrów uprawowych.

Profil

Pasjonat(-ka) upraw ogrodniczych z wykształceniem kierunkowym i nastawieniem na rozwój.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (Ogrodnictwo, Rolnictwo lub pokrewne).
  • Wiedza teoretyczna z zakresu technologii upraw warzyw i nastawienie na dalszą naukę  i poszerzanie wiedzy.
  • Wcześniejsze praktyczne doświadczenie w szklarniowej uprawie roślin jest dodatkowym atutem.
  • Dobre oko i ręka do pielęgnacji roślin.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Kompetencje:

  • Umiejętność pracy zespołowej, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Naturalna chęć do rozwoju, poszerzania zakresu swojej wiedzy oraz czerpania informacji od doświadczonych kolegów.
  • Proaktywne  i pozytywne nastawienie.
  • Skrupulatność i zwracanie uwagi na detale.

Miejsce Pracy

Bogatynia (okolice Zgorzelca), woj. dolnośląskie

Oferta

Nasz Klient oferuje ciekawą i umożliwiającą rozwój zawodowy pracę u jednego z największych i najnowocześniejszych producentów pomidorów szklarniowych w Europie, gdzie wykorzystywane są zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu technologii upraw. Priorytetem firmy jest dostarczanie konsumentom najwyższej jakości zdrowej żywności w zgodzie z troską o środowisko naturalne. Wewnątrz firmy będziesz cieszyć się przyjazną atmosferą, otwartą i bezpośrednią kulturą pracy oraz zróżnicowaniem w codziennych obowiązkach. Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym na podstawie umowy o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie (z przewidzianymi podwyżkami wraz z rozwojem kompetencji) oraz szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe). Ponadto firma zapewnia wsparcie w relokacji.

Aplikacja

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Asystent Technologa Uprawy wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod nr +48 696 307 999 lub Bartek Soboński pod nr +48 796 826 363.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji, Włoszech i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Inne