Asystent sprzedaży rozwiązań HR

LeasingTeam Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0012263
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie baz potencjalnych klientów;
  • Umawianie spotkań handlowych dla zespołu sprzedażowego;
  • Administrowanie bazy kontaktów;
  • Prowadzenie rejestru wykonywanych czynności;
  • Prowadzenie korespondencji.

Oczekiwania:

  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub sprzedaży B2B;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Mile widziana osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej);
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Narzędzia pracy - telefon i laptop;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.