asystent spedytora/spedytor

Verocargo Sp.z o.o. Sp.k

Cieszyn, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Verocargo zajmuje się kompleksową organizacją transportów krajowych i międzynarodowych oraz obsługą logistyczną. Główna siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. Dodatkowo powstały oddziały w Cieszynie i Wrocławiu. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Cieszynie, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: asystent spedytora/spedytor.

Oferujemy pracę w młodym, szybko rozwijającym się zespole!

Obowiązki/zadania :
- organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym
- nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu
- budowanie długotrwałych relacji z klientami
- wycena transportów

Wymagania :
- wykształcenie średnie, wyższe
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
- prowadzenie kilku zadań jednocześnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania

Prezentacja firmy

Firma verocargo sp. z o.o. sp. k. zajmuje się kompleksową organizacją tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa