Asystent specjalisty technicznego w Dziale Pomiarów i Uruchomień (AST-TU)

Qenergi Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Udział w realizacji zleceń/kontraktów w zakresie: badań, sprawdzeń, pomiarów, uruchomienia i serwisu urządzeń i układów elektrycznych, elektroenergetycznych i energoelektronicznych,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, badanie, sprawdzanie funkcjonalne narzędziami programowymi i wielkościami pierwotnymi, uruchamianie i serwisowanie układów i urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej (EAZ) i restytucyjnej wraz z przynależnymi obwodami pomiarów, sygnalizacji i sterowania oraz układów synchronizacji,
  • Opracowywanie protokołów i innych niezbędnych dokumentów z badań, pomiarów, uruchomień i czynności serwisowych,
  • Wsparcie zespołu projektowego przy pracach projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne/wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektrotechnicznym,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego kat. E, D do 1kV lub powyżej 1kV,
  • Znajomość oprogramowania MS Office, Autocad/SEE Electrical/EPlan,
  • Posiadanie doświadczenia zawodowego branżowego (mile widziane),
  • Prawo jazdy kat. B (czynne wykorzystanie),
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy itp.),
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych delegacyjnych na terenie kraju,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Działalność rozpoczęlismy w czerwcu 2009r. i od tego czasu funkcjonujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis