Asystent Sekcji Systemów Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
  • Organizacja i koordynacja przeprowadzania szkoleń okresowych w ACP
  • Przygotowywanie podsumowań szkoleń okresowych
  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań prawnych w zakresie środków ochrony indywidualnej
  • Opiniowanie i prowadzenie rejestru środków ochrony indywidualnej dopuszczonych do stosowania w ACP oraz testowanych
  • Tworzenie/aktualizacja Instrukcji Bezpiecznego Stosowania
  • Nadzór nad pokojami pierwszej pomocy
  • Pomoc w organizacji pomiarów czynników szkodliwych na stanowiskach pracy oraz dokumentowanie przeprowadzania pomiarów
  • Wsparcie w bieżących tematach prowadzonych przez Sekcję Systemów Zarządzania BHPiOŚ

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 45001:2018 i ISO 14001:2015 (preferowane)
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 6000 zł brutto
  • Premia półroczna uzależniona od realizacji celów
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie PZU, karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna Luxmed z dofinansowaniem)

Oferta pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy