Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0274

Obowiązki:

Czynności administracyjne związane z prowadzeniem i nadzorowaniem postępowań.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych, ukończone 24 lata, obywatelstwo polskie, niekaralność. Dokumenty należy złożyć do dnia 27 stycznia 2020 r. /ze wskazaniem sygnatury konkursu PO V WO 1111.1.2020/w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, 80-853, Wały Jagiellońskie 36 lub przesłać pocztą.

Miejsce pracy: Wały Jagiellońskie 36, 80-853 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -wniosek o zatrudnienie na stanowisko asystenta prokuratora -życiorys i informacja o przebiegu kariery zawodowej -oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu -potwierdzającego ukończenie studiów wyższych w RP -oświadczenie o obywatelstwie polskim, o korzystaniu z pełni praw cywilnych i obywatelskich, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych -informacja z KRK dotycząca kandydata -aktualna fotografia Dokumenty należy złożyć do dnia 27 stycznia 2020 r. /ze wskazaniem sygnatury konkursu PO V WO 1111.1.2020/w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, 80-853, Wały Jagiellońskie 36 lub przesłać pocztą.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy