Asystent Projektanta

Poznań, wielkopolskie

Enea Serwis Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Enea Serwis Sp. z o.o., Departament Projektowania Zespół Projektowy informuje, że poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/ średnie - elektryczne
  • Pożądane doświadczenie w opracowywaniu projektów w zakresie sieci i urządzeń energetycznych
  • Znajomość : Ustawy Prawo Budowlane, przepisów i norm specjalistycznych w zakresie projektowania urządzeń elektrycznych, zasad sporządzania i zarządzania projektami
  • Grupa kwalifikacyjna SEP
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: Pakiet Office, AutoCAD, CorelDraf
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Udział przy opracowaniu dokumentacji projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie linii napowietrznych i kablowych, systemów sterowania i nadzoru, opracowania techniczne i graficzne schematów liniowych, obwodów i rozdzielni dla stacji transformatorowych SN/nn różnych typów.
  • Opracowywanie pod nadzorem i uzgadnianie projektów budowlanych i wykonawczych w tym prowadzenie ustaleń międzybranżowych.
  • Udział w innych pracach zespołu projektowego przy realizacji zadań projektowych w zakresie średnich i niskich napięć.
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora, urzędami administracji terenowej, jednostkami branżowymi, właścicielami gruntów itp.

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2019r.

Kandydaci mogą przesyłać oferty drogą elektroniczną za pomocą opcji "Aplikuj"

W tytule wiadomości proszę wpisać: „05/2019 Asystent Projektanta”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Podstawą działania Grupy Kapitałowej ENEA jest handel energią elektryczną, jej... wytwarzanie i dystrybucja.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Biuro / Dokumentacja