Asystent Projektanta

MS Biuro Projektowe

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma MS BIURO PROJEKTOWE Michał Sroka realizuje projekty budowlane i wykonawcze branży drogowej, wodno - kanalizacyjnej, elektrycznej wraz z projektami organizacji ruchu. Realizujemy z powodzeniem wielobranżowe projekty na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych osób, które dołączą do naszego zespołu projektowego w oddziale Poznań, w dogodnej lokalizacji na Starym Rynku. Oferujemy ciekawą pracę, umożliwiającą poznanie całego procesu projektowego z doświadczonymi projektantami w zgranym zespole.

Wymagania

ABSOLWENCI LUB STUDENCI studiów inżynierskich, magisterskich kierunku BUDOWNICTWO – specjalność drogowa, kolejowa - preferowane;
Doświadczenie zawodowe w branży - mile widziane;
Dobra znajomość zagadnień związanych z projektowaniem infrastruktury drogowej;
Dobra znajomość programów: Bentley MicroStation lub AutoCad;
Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie na umowę o pracę – etat;
Konkurencyjne wynagrodzenie;
Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;
Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów;
Możliwość uzyskania praktyki zawodowej i zdobycia branżowych uprawnień zawodowych dla asystentów.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.)

Wybrane osoby spełniające nasze oczekiwania zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

Biuro Projektowe zajmujące się projektami z zakresu drogownictwa. Realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie