Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej w specjalności urządzenia sterowania ruchem kolejowym, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem kompletności, funkcjonalności i zgodności z przepisami,
  • Sporządzanie kosztorysów budowlanych,
  • Wspieranie projektatnów przy tworzeniu dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo, specjalność: drogi kolejowe, urządzenia sterowanie ruchem kolejowym;
  • znajomość tematyki kolejowej mile widziana;
  • znajomość AutoCAD'a, pakiet MS Office, znajomość innych programów mile widziana;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • zdolności analityczne, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • niepowtarzalną atmosferę pracy;
  • udział w prestiżowych i ciekawych projektach;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka