Asystent Projektanta

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Enea Serwis Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Enea Serwis Sp. z o.o., Departament Wykonawstwa i Eksploatacji, Oddział Zachód, Rejon Gorzów Wlkp. informuje, że poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/ średnie – elektryczne lub pokrewne
  • Pożądane doświadczenie, minimum 2 lata w opracowywaniu projektów w branży elektrycznej.
  • Znajomość Prawa Budowlanego i rozporządzeń.
  • Świadectwo kwalifikacyjne E i D do 1kV lub powyżej 1 kV,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera :Pakiet Office, AutoCAD, ZWCad
  • Mile widziana obsługa programu SAP, Facil, POP
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowych przyłączy i sieci elektroenergetycznych SN i nn,
  • Koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie,
  • Pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonego zadania,
  • Prowadzenie uzgodnień związanych z realizowaną dokumentacją projektową,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Przewidywany termin zatrudnienia: maj 2019r.

Podstawą działania Grupy Kapitałowej ENEA jest handel energią elektryczną, jej... wytwarzanie i dystrybucja.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Architektura , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis