Akustyk/Specjalista ds. pomiaru hałasu

EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Inżynieria i Prawo Ochrony Środowiska

Działalność regionalna oraz ogólnopolska.

Obsługa przedsiębiorstw w kierunku zapewniania zgodności działania z wymogami prawa ochrony środowiska.

Asystent projektanta/Projektant/Projektant specjalista w dziale akustyki środowiska

Zakres obowiązków:

  • realizacja i obsługa projektów związanych z obszarem akustyki w ochronie środowiska na potrzeby ocen oddziaływania na środowisko, analiz porealizacyjnych, przeglądów ekologicznych, wniosków o pozwolenia zintegrowane,
  • wykonywanie pomiarów hałasu na terenie całego kraju,
  • tworzenie dokumentacji sprawozdawczej z pomiarów hałasu,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • praca z programem MS Office, SoundPlan.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów (preferowana specjalność – akustyka/inżynieria środowiska, inżynieria dźwięku/fizyka/gis),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia pomiarów hałasu,
  • mile widziana wiedza merytoryczna i prawna w zakresie akustyki oraz ochrony środowiska,
  • mile widziana wiedza praktyczna w zakresie GIS, (Qgis, Arcgis),
  • mile widziana znajomość oprogramowania komputerowego m.in: MS Office, AutoCAD, CorelDRAW, SoundPLAN,
  • mile widziana znajomość programu MS Excel,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie,
  • samodzielność, decyzyjność i odpowiedzialność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia, wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Aplikacje (CV plus list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty pracy.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości