ASYSTENT PROJEKTANTA LUB PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

Trakt Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

(nr ref. ZD-K 2017-11)

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu dróg,
  • udział w nadzorach autorskich i inwestorskich.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg – min. rok,
  • ukończone studia wyższe kierunkowe,
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCAD, Civil 3D - konieczne),
  • mile widziane uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,
  • komfortowe warunki pracy,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT jest nowoczesną, prężn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie