Asystent projektanta konstrukcji / Projektant konstrukcji

PRO CONSTRUCTIONS

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- wykonywanie dokumentacji budowlanych, wykonawczych, warsztatowych dla dużych i małych inwestycji

- udział w opracowywaniu ekspertyz technicznych/ opracowanie ekspertyz technicznych,

- wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,

- współpraca z projektantami innych branż,

- kontakt z klientem.

Dodatkowe informacje:

- Praca przy ciekawych projektach w biurze w centrum Myślenic,

- Współpracujemy z biurami architektonicznymi na terenie całej Polski i opracowujemy projekty dla obiektów użyteczności publicznej, usługowych, magazynowych oraz mieszkalnych,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwość rozwoju zawodowego i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,

- Przyjazna atmosfera,

- Możliwość zdobycia praktyki na budowie.

Wymagania

- samodzielność,
- wykształcenie kierunkowe (Konstrukcje Budowlane),
- biegła znajomość Autocad,
- znajomość obsługi programów obliczeniowych typu ROBOT, RFEM,
- mile widziana znajomość pakietu SPECBUD, pakietu ABC
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego,
- sumienność, dokładność oraz uczciwość,
- chęć rozwoju,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków,
- znajomość programów BIM będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Pro Constructions jest biurem projektowania konstrukcji, specjalizującym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja