ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

STRUKTURA Biuro Inżynierskie Tomasz Olewiński

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1522

Obowiązki:

Opracowywanie dokumentacji technicznych budowlanych, wykonawczych i warsztatowych konstrukcji budowlanych. Tworzenie modeli obliczeniowych 3D na potrzeby analizy statyczno-wytrzymałościowej konstrukcji oraz wymiarowanie elementów układu konstrukcyjnego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • AutoCAD - poziom 2D i 3D

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • pakiet Microsoft Office; mile widziana znajomość programu Axis VM; Umiejętność pracy w zespole; Umiejętność organizacji pracy; Ukończone studia wyższe techniczne lub studenci V roku, specjalizacja: konstrukcje budowlane; Znajomość programów AutoCAD, Robot, Preferowani studenci V roku studiów dziennych lub zaocznych na kierunkach Budownictwo (specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie lub pokrewne); dokładność i systematyczność; komunikatywność, umiejętność współdziałania i pracy w zespole; dodatkowy atut: doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji, umiejętność sprawnej nauki programów inżynierskich

Miejsce pracy: Księdza Aleksandra Syczewskiego 8 lok. 4, 15-139 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy