Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

SolidProject

30-303 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Asystenta Projektanta Instalacji Sanitarnych

Zakres obowiązków

- wykonywanie projektów instalacji sanitarnych oraz HVAC.

- udział w procesie formalno-prawnym projektu;

- opracowywanie dokumentacji projektowej;

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia niezbędnej praktyki do uzyskania uprawnień budowlanych,

- praca nad ciekawymi projektami,

- ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę

Wymagania

Wymagania

- mile widziane min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych,

- znajomość programów: AutoCad, Ventpack, Sankom lub Instalsoft

- zaangażowanie, samodzielność,

- kreatywność, dokładność,

- umiejętność pracy w zespole,

- komunikatywność,

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem projektów w zakresie siec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria