Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Biuro Projektów Elektroenergetycznych PROINSEL Damian Dwornik

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Opracowanie projektów budowlano-wykonawczych stacji transformatorowych SN/nN oraz linii kablowych i napowietrznych nN i SN,
- Opracowanie projektów budowlano-wykonawczych oświetlenia drogowego,
- Opracowanie projektów budowlano-wykonawczych instalacji elektrycznych wewnętrznych obiektów kubaturowych,
- Pozyskiwanie niezbędnych w projekcie uzgodnień / pozwoleń / decyzji
- Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia
- Premię uznaniowe uzależnione od zaangażowania
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (zdobycie uprawnień budowlanych)
- Elastyczne godziny pracy (konieczność wypracowania 40h/tyg. w przypadku umowy o
pracę)
- Udział w ciekawych projektach

Wymagania

- Znajomość podstawowych zasad projektowania instalacji elektrycznych nN i SN,
- Dobra znajomość programów: AutoCad, MS Office
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
- Skrupulatność i dobra organizacja pracy;
- Kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia;
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

B.P.E. PROINSEL jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż