Asystent projektanta HVAC

ThermoDesign Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do sporządzania projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa, mile widziane ze znajomością języka niemieckiego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dokonywanie zmian projektowych, poprawek i wszelką niezbędną pomoc przy sporządzaniu projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
- Dobra znajomość instalacji HVAC;
- Studia w kierunku inżynierii środowiska - went./klima./ogrz;
- Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
- Odpowiedzialność i sumienność;
- Dyspozycyjność.

Mile widziane:
- Znajomość języka niemieckiego/angielskiego (szczególnie technicznego w
obszarze HVAC);
- Znajomość programu Revit MEP;
- Znajomość nakładek do AutoCAD-a.

Prezentacja firmy

Jako przedsiębiorstwo działające od wielu lat w różnorakich obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria