Asystent Projektanta / branży konstrukcyjno- budowlanej

Tractebel Engineering S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za asystowanie i wsparcie prac projektowych w Segmencie Energetyki. Jest to szansa dla początkującego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe, budownictwo
• doświadczenie w pracach projektowych (wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie pro-jektów budowlanych oraz wykonawczych ) - minimum 1 rok
• dobra znajomości obsługi aplikacji biurowych – MS Office,
• dobra komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
• umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień i problemów technicznych
• dobra znajomość programów : Robot, GEO5
• dobra znajomość programów: Auto-Cad; BestCad – warunek konieczny
• znajomość projektów w energetyce będzie dodatkowy atutem
• komunikatywny język angielski,
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,
• Uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych,
• Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych,
• Świadczenia socjalne: opieka medyczna lub karta sportowa,
• Dużą samodzielność,
• Elastyczne godziny pracy,
• Dogodną lokalizację miejsca pracy z pełną swobodą parkowania.

Prezentacja firmy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura