Asystent Projektanta Branży Drogowej

DMK Inżynieria Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie projektów drogowych pod nadzorem projektanta prowadzącego,
  • przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • uzgadniania międzybranżowe,
  • udział w inwentaryzacjach terenowych.

Wymagania

  • absolwenci studiów magisterskich/studentów zaocznych ostatnich lat studiów na kierunkach związanych z budownictwem drogowym,
  • mile widziane doświadczenie lub odbyty staż przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych w branży drogowej,
  • znajomość programu AutoCad, znajomość AutoCAD CIVIL 3D będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym i otwartym zespole projektowym,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

DMK Inżynieria Sp. z o.o.<br/>Firma DMK Inżynieria Sp. z o.o. z s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja