Asystent projektanta branży drogowej

Biuro Inżynierskie Trakt

Kamienne Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie dokumentacji projektowej branży drogowej, uzgadnianie dokumentacji, koordynację projektów branżowych oraz udział w pracach zespołu laboratoryjnego (terenowe laboratorium drogowe).

Firma zapewnia:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i uzyskiwania uprawnień,
- współpracę ze specjalistami różnych branż,
- ciekawą pracą przy ambitnych projektach,
- stałe wynagrodzenie + premie.

Wymagania

- ukończone co najmniej studia inżynierskie na kierunku budownictwo (mile widziane ukończone studia magisterskie w specjalizacji z zakresu inżynierii lądowej),

- znajomość MS Office

- znajomość AutoCAD wraz z pakietem AutoCAD Civil,

- alternatywnie znajomość Microstation wraz z pakietem InRoads,

- czynne prawo jazdy kategorii B,

- umiejętność pracy w zespole projektowym,

- odpowiedzialność i samodzielność,

- dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Biuro Inżynierskie TRAKT powstało 01.09.2008 r. jako odpowiedź na zapotr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria