Asystent prawny - office manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego Klienta - rozwijającej się i rozpoznawalnej firmy na rynku wrocławskim poszukujemy nastawionej na dynamiczną pracę osoby na stanowisko asystentki/-a prawnej/-ego / office managera, która/-y dołączy do zespołu i będzie odpowiedzialna za szereg zadań wspierających biznes.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w obszarze ecommerce.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i nadzorowanie umów z pracownikami oraz dostawcami
  • Wsparcie w zakresie działań związanych z codziennym funkcjonowaniem i rozwojem spółki
  • Tworzenie dokumentów firmowych w oparciu o współpracę z kancelariami
  • Negocjowania warunków umów z dostawcami oraz stały kontakt z nimi
  • Przygotowywanie i redagowanie dokumentów (w tym prawnych czy księgowych)
  • Porządkowanie i weryfikacja dokumentacji
  • Codzienne wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno - organizacyjnych
  • Kontakt w sprawach bieżących z kontrahentami oraz współpracownikami spółki
  • Współpraca z dostawcami, kontrahentami, instytucjami i urzędami,
  • Inne zadania, w tym często ad-hoc

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (prawnicze, administracyjne, z zarządzania, ekonomiczne, pokrewne)
  • Minimum rok/ dwa lata doświadczenia we współpracy z kancelariami
  • Doświadczenie w pracy w kancelariach lub wewnętrznych strukturach prawnych firm
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności: MS Excel, MS Power Point)
  • Skrupulatność, dokładność oraz analityczne myślenie
  • Wysoce rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Motywacja do pracy oraz duże zaangażowanie w codzienne realizowanie obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Praca w dynamicznym i rozwojowym środowisku
  • Bonusy oraz premie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page