ASYSTENT (POZOSTALI SPECJALIŚCI OCHRONY ZDROWIA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim

Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0185

Obowiązki:

Sprawowanie nadzoru nad warunkami produkcji, transportu przechowywania i sprzedaży żywności oraz warunków żywienia zbiorowego; nad jakością zdrowotną żywności,
Sprawowanie nadzoru nad warunkami zdrowotnymi produkcji materiałów i obrotu materiałami i wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością, produktami kosmetycznymi oraz innymi wyrobami mogącymi mieć wpływ na zdrowie ludzi
Pobór próbek żywności, materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz próbek sanitarnych
Sporządzanie opracowań z monitoringu wybranych grup środków spożywczych,
Prowadzenie postępowań administracyjnych i egzekucyjnych, opracowywanie pism interwencyjnych, decyzji itp.
Praca w terenie przeprowadzenie kontroli obiektów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • **Obsługa komputera
  • obsługa Pakietu Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Pozostali specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania:

  • wyższe wykształcenie II stopnia, kierunek szkoły: technologia żywności i żywienia człowieka, dietetyka itp, specjalizacja/ studia podyplomowe: np. technologia żywności i żywienia człowieka, dietetyka, Osługa komputera, obsługa pakietu Office

Miejsce pracy: Wolińska 7b, 72-400 Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy