Asystent osoby z niepełnosprawnością

Gdyńska Fundacja ,,Dom Marzeń"

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś mieć pracę z misją, w której jesteś darem dla drugiego człowieka a On dla Ciebie? Pracowałeś w korporacji lub firmie o rozbudowanej strukturze i widzisz, że człowiek nie zawsze jest na pierwszym miejscu. Chciałbyś to zmienić? Być może trafiłeś w dobre miejsce. W Domu Marzeń przyjaźnimy się z naszymi podopiecznymi, nasza uwaga jest w stu procentach skierowana na Nich. Staramy się pracować sercem nie zapominając o pogłębianiu swojej wiedzy i poszerzaniu kompetencji. ​​​​​​​Poszukujemy asystenta osoby z niepełnosprawnością ! NAJWAŻNIEJSZE jest tworzyć zespół, który razem staje się piękną CAŁOŚCIĄ !!! Dlatego szukamy człowieka empatycznego i kreatywnego, ciekawego ludzi i ich historii. Osoby gotowej na towarzyszenie naszym mieszkańcom w życiu codziennym i w pracy. Jesteśmy nastawieni na ich usamodzielnienie poprzez niezbędne wsparcie. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, choć nie jest to wymóg konieczny. Jeżeli praca w systemie trzyzmianowym  nie stanowi dla ciebie problemu zapraszamy do kontaktu. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy (bez tego kandydatury nie będą rozpatrywane).

Wymagania

·         Posiadanie dyplomu lub certyfikatu  potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby z niepełnosprawnością /pielęgniarka lub innym, zapewniającym realizację usług Asystenta, lub co najmniej 6 miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy/opieki osobom niepełnosprawnym, w tym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnych w formie wolontariatu.

·         uważność na mieszkańców

·         postawa proaktywna w pracy

·         niekaralność

·         wykształcenie minimum średnie (praca socjalna, terapia zajęciowa i pokrewne będą dodatkowym atutem)

·         zdolności artystyczne (nie jest to wymóg konieczny) zwłaszcza rękodzieło będą dodatkowym atutem.

Uwaga: W ramach procesu rekrutacji kandydaci są zapraszani na dni otwarte celem zapoznania się ze specyfiką funkcjonowania mieszkań wspieranych, pracy asystenta oraz życia mieszkańców.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Gdyńską Fundacją „Dom Marzeń”. Od 2005 roku (początkowo jako st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia