Asystent Kierownika Projektu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Jeżeli szukasz rozwoju w jednej z największych firm budowlanych w Polsce oraz dobrze czujesz się w optymalizacji procesów projektowych to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma budowlana, jeden z liderów nowoczesnego budownictwa systemowego, który aktualnie poszukuje nowych członków zespołu.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za:

  • Analizę dokumentacji technicznej projektów pod katem prefabrykacji
  • Wykonywanie ofert techniczno-cenowych
  • Wdrażanie rozwiązań technicznych naszego Klienta do projektów
  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach
  • Planowanie procesu budowlanego: projektowanie - produkcja - montaż

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne - budowlane
  • Posiadają doświadczenie w branży budowlanej
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń, niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjny system premiowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page