LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0014018
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  •  obsługa asystencka Dyrektora oraz Prezesu;

  •  zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja podróży służbowych, organizacja spotkań biznesowych

  • przygotowywanie i weryfikacja materiałów na spotkania;

  •  przygotowywanie prezentacji i analiz;

  •  kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencji;

  •  koordynacja przepływu informacji.

Oczekiwania:

  •  doświadczenia na stanowisku asystenckim albo recepcji;

  •  znajomości języka angielskiego umożliwiającą  swobodną komunikację w mowie i w piśmie;

  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów);

  •  dobrej znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel);

  •  umiejętności pracy zespołowej;

  •  bardzo dobrej organizacji pracy;

  •  umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  •  możliwość  rozwoju;

  • możliwość skorzystania z benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.