Asystent/ ka zarządu

Michael Page

Jasło, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Poszukuję osób na stanowisko asystenta/ asystentki zarządu dla firmy produkcyjnej. Osoba ta będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z plant dyrektorem zakładu w Jaśle.

Informacje o kliencie

Dla Klienta, firmy o stabilnej pozycji z bardzo dobrymi perspektywami na przyszłość, w związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawnym funkcjonowaniu biura Zarządu
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, przygotowywanie pism oraz sporządzanie poleceń i zarządzeń Prezesa Spółki
  • Asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Zarządu
  • Obsługa sekretariatu
  • Organizowanie spotkań oraz delegacji służbowych
  • Współpraca z dostawcami
  • Zarządzanie tzw. „Domem Gościnnym"
  • Wspieranie działu HR w kwestiach komunikacji, integracji, organizowania eventów, itp.
  • Współpraca ze wszystkimi działami spółki i Grupy
  • Realizacja projektów i zadań zleconych przez zarząd

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu Zarządzania i Administracji
  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca stacjonarna - elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Kursy i szkolenia zawodowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Jasło
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page