OTTO Work Force OTTO Work Force

Asystent/ka Zarządu

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Za co będziesz odpowiadać?

Za zadania związane z organizacja pracy Zarządu, w tym:

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów oraz ewidencjonowanie korespondencji
  • Współpracowanie z usługodawcami firmy (firmy kurierskie, dostawcy materiałów biurowych itp.)
  • Organizowanie, koordynowanie i obsługiwanie terminarza, spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (w tym biznesowych)
  • Organizowanie i rozliczanie podróży i spotkań służbowych

Kogo szukamy?

Osób multizadaniowych, skrupulatnych, elastycznych, lubiących kontakt z ludźmi, a także:

  • Posiadających umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
  • Wykazujących się własną inicjatywą, samodzielnością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością
  • Odznaczających się dużą elastycznością oraz otwartością na ludzi
  • Posiadających doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku min. 6 miesięcy
  • Swobodnie komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających czynne prawo jazdy kat. B
  • Potrafiących pracować w środowisku MS Office

Co zyskasz?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o prace
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Swobodny dress code
  • Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team billingi i wiele innych
  • Pyszną kawę i owoce
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania i… do usłyszenia!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.