Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2018.

Asystent/ka w dziale księgowości

Wrocław, dolnośląskie

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

• weryfikacja i wprowadzanie faktur do systemu,
• rozliczanie faktur pracowników,
• księgowanie wyciągów bankowych spółek,
• segregowanie, porządkowanie i archiwizację zaksięgowanych dokumentów,
• pomoc w bieżących zadaniach księgowych,

Czego od Ciebie oczekujemy?

• podstawowej wiedzy z zakresu zagadnień finansowo-księgowych,
• wykształcenia kierunkowego (studia na kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia) - w trakcie lub ukończonych,
• znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,
• chęci rozwoju i nauki w pracy na stanowisku księgowej, a my reszty Cię nauczymy :)

Co chcemy Ci zaoferować?

• pracę i naukę w zespole księgowo - kadrowym, który zawsze służy pomocą,
• umowę zlecenie na kilkanaście godzin tygodniowo (wymiar czasu do ustalenia, możliwość umowy o pracę na cały etat w przyszłości),
• elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,
• codziennie śniadania, nieograniczoną ilość kawy, herbaty, wody

Firma RST sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku już 15 lat. Zajmujemy się tworzeniem... innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu m. in. dla branży transportowej i turystycznej. Firmę tworzą kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy szybko stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Jesteśmy znani z tworzenia zaspokajających realne potrzeby, świetnych jakościowo i prostych w obsłudze systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa