Asystent/ka w dziale księgowości - Września

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka w dziale księgowości

Nr. Ref. ML/Ksieg/2017

Zakres obowiązków:

-księgowanie faktur

-sporządzanie potwierdzeń sald, analiza rozbieżności wynikających z potwierdzeń sald i dokonywanie odpowiednich korekt

-księgowanie wyciągów bankowych, kasy, list płac, amortyzacji, etc

-pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych, kontrolowanie spływu należności

-pomoc w przygotowywaniu bilansu i rachunku zysków i strat

-sporządzanie deklaracji do Urzędu Statystycznego

Wymagania:

-znajomośc programów MS Office (Word Excel) oraz księgowych

-znajomość jezyka angielskiego (warunek konieczny)

-wykształcenie kierunkowe (mile widziane studia wyższe)

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na etat do firmy po okresie próbnym)

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pełen etat

-możliwości awansu i rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.