Asystent/ka w dziale HR

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Umowa-zlecenie wstępnie na okres 6 miesięcy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio pod firmą po tym okresie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach HR
  • Praca w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Osoba z kompetencjami ,,twardymi" - umiejętność analitycznego myślenia, zadaniowość, skrupulatność
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Pomoc w bieżących pracach działu
  • Pomoc w archiwizacji dokumentów
  • Obsługa Pracowników w obszarze zagadnień personalnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials