ASYSTENT/KA SERWISU (m/w) Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

WERNECKE BMW

Wildau / Berlin, Niemcy, zagranica

WERNECKE BMW WERNECKE BMW WERNECKE BMW
Rozpocznij pracę w autoryzowanym salonie BMW i MINI Wernecke.

Do naszego zespołu w Wildau poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Wildau / Berlin, Niemcy

Wernecke GmbH to odnosząca sukcesy firma, będąca autoryzowanym partnerem koncernu BMW. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze klientów, zaangażowanej i skoncentrowanej na pracy, potrafiącej swoim wkładem zagwarantować nasze wysokie standardy jakościowe.

Obowiązki:

  • obsługa klientów
  • ustalanie i koordynacja terminów wizyt serwisowych, na miejscu oraz telefonicznie
  • przygotowywanie i dokumentowanie terminów wizyt dla doradcy serwisowego
  • rozliczanie i realizacja płatności
  • przygotowywanie, przetwarzanie i archiwizacja danych
  • inne czynności związane ze stanowiskiem

Kwalifikacje:

  • doskonała znajomość języka niemieckiego, mile widziane studia germanistyczne
  • wykształcenie odpowiadające temu stanowisku wraz ze znajomością PC oraz IT
  • doświadczenie w obsłudze klienta i orientacja na wyniki
  • skrupulatność i dokładność
  • komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy . Łączy się z tym
  • dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • pewną pozycję w wysoko zmotywowanym zespole
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje w systemie korporacyjnym BMW AG
  • indywidualne świadczenia wypadkowe, firmowe ubezpieczenie emerytalne a także świadczenia dodatkowe ( fitness studio)
  • bezpłatne napoje w czasie pracy ( kawa, woda)
  • wsparcie w poszukiwaniu mieszkania

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Wildau na rozmowę kwalifikacyjną oraz pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji w j. niemieckim
za pomocą przycisku Aplikuj.