Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • stały kontakt z projektantami z Danii oraz z Polski odnośnie zmian projektowych
  • ewidencja zmian projektowych i z tym związanych prac dodatkowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office oraz AutoCad – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja własnej pracy

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • system premiowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie