Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Asystent/ka księgowego - Kielce, świętokrzyskie

Od: PACTUM Kancelaria Finansowa Ryszard Tutko Jolanta Tutko Sp. j.

Opublikowano:28-02-2019 | Ostatnia aktualizacja:24-04-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Czas trwania umowy: 3 miesące

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie Średnie ogólnokształcące

Branża: Oferty pracy na Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Oferty pracy na Doradztwo / Konsulting, Oferty pracy na Finanse

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Asystent/ka księgowego prowadzącego księgi rachunkowe, lub Asystent/ka księgowego prowadzącego księgi przychodów i rozchodów. Stanowisko przygotowujące do funkcji samodzielnego księgowego.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • weryfikacja, analiza i wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu informatycznego.
  • odpowiadanie na zapytania telefoniczne i mailowe.
  • wspieranie pracy zespołu oraz księgowej prowadzącej nadzór.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie/student,
  • predyspozycje do pracy w księgowości,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć uczenia się,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.