Asystent/ka - Koordynator/ka

Przywara-Strzałka Hello

Ropczyce, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kogoś, kto z pasją i energią pomoże zorganizować pracę naszego zespołu. Potrzebujemy kogoś, kto lubi kontakt z klientem i chciałby rozwijać się razem z nami. Oferujemy dużą swobodę w pracy i cenimy kreatywność.

Do najważniejszych zadań będzie należeć m.in:
- współpraca z polskimi i włoskimi dostawcami,
- mailowa obsługa klientów (również zagranicznych),
- współpraca z mediami, blogerami,
- organizacja spotkań, targów i wyjazdów,
- organizacja pracy biura i pracowni,
- sporządzanie harmonogramów pracy i pilnowanie terminów,
- przygotowywanie wysyłek.

Wymagania

Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego oraz zaangażowania w swoją pracę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkującą skórzane torby i akcesoria. Nasze produkty zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja