Opis stanowiska pracy

Wsparcie działu kadr w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych klientów biura:
- zakładanie akt osobowych
- tworzenie i uzupełnianie dokumentacji kadrowej
- sporządzanie umów o pracę, informacji o warunkach zatrudnienia i innych dokumentów kadrowych
- rozliczanie umów cywilno-prawnych
- wystawianie zaświadczeń o dochodach dla PUP, MOPS,itp.
- wypełnianie druków niezbędnych do wypłaty zasiłków chorobowych/ opiekuńczych/macierzyńskich - Z 3, Z 3b, itp.
- sporządzanie odpowiedzi na zajęcia komornicze do kancelarii komorniczych
- wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach do celów emerytalno-rentowych,
tzw.Rp 7

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie;
- podstawowa znajomość prawa pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu i odpowiedzialność za terminowe wykonanie powierzonych prac
- praktyczna znajomość obsługi programów MS OFFICE
- pracowitość i bardzo dobra organizacja pracy
- chęć do nauki i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji /powiększania obszaru posiadanej wiedzy i umiejętności
- umiejętność analitycznego myślenia
- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
- dodatkowym atutem będzie znajomość programu WF-GANG oraz PŁATNIK
- kurs z zakresu kadr i płac lub/i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

ciekawe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
bardzo dobrą atmosferę pracy
elastyczny czas pracy
wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Prezentacja firmy

Biuro nasze istnieje na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja