Asystent/ka Działu Sprzedaży

Geldbach Polska Sp. z o. o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

·         Bieżąca współpraca z istniejącymi klientami

·         Sporządzanie ofert do klientów i negocjowanie cen w zakresie ustalonym z przełożonym

·         Realizowanie założonej strategii sprzedaży i osobistego celu sprzedaży

·         Fakturowanie sprzedaży

·         Sporządzanie zestawień asortymentowych na poczet zamówień

·         Pisemne raportowanie wyników pracy na zajmowanym stanowisku Zarządowi/Kierownikowi Sprzedaży

·         Koordynowanie dostaw do klientów we współpracy z pozostałymi działami w firmie

·         Rejestracja dokumentów w systemie informatycznym

·         Profesjonalny i szybki kontakt z klientami w zakresie sprzedaży, doradztwa technicznego oraz realizowanych dostaw.

Oferujemy:

·         Zatrudnionej osobie zapewniamy pełne wsparcie wdrożeniowo-szkoleniowe (zakładamy, że kandydat nie będzie znał naszej branży)

·         Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Szkolenia

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Atrakcyjne benefity pozapłacowe

Wymagania

·         Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

·         Minimum rok na stanowisku wsparcia sprzedaży (mile widziane w branży technicznej)

·         Umiejętność prowadzenia wielu zleceń jednocześnie

·         Praktyczna znajomość Pakietu Ms Office (w szczególności Excel)

·         Prawo jazdy kat. B

·         Komunikatywność, otwartość na kontakt z klientem, nastawienie na realizację celów, uczciwość i zaangażowanie w powierzone obowiązki, nastawienie na doskonalenie umiejętności związanych ze stanowiskiem

·         J. angielski (mile widziane)

Prezentacja firmy

Geldbach Polska Sp z.o.o jest członkiem międzynarodowej Grupy Geldbach G... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie