Seito Polska Sp. z o.o.

Asystent/ka Działu HR

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Jesteśmy firmą specjalizującą się w logistyce produkcji i transportu wewnętrznego.

Świadczymy usługi dla wielu znanych światowych marek dbając przy tym o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Do Centrali firmy w Toruniu poszukujemy wsparcia w postaci Asystenta/Asystentki Działu HR

OBOWIĄZKI:

- proste prace biurowe,

- aktualizacja akt osobowych pracowników,

- korespondencja,

- wsparcie działu HR w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników z Ukrainy.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: filologia rosyjska, ukraińska, zarządzanie zasobami ludzkimi)

- dobra znajomość pakietu MS Office

- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

- systematyczność i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

- pracę dodatkową lub na stałe (w początkowym okresie zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia)

- pracę w młodym i przyjaznym zespole

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w HR

- wsparcie działu HR oraz Kadry zarządzającej przy wykonywanych zdaniach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.