Asystent/ka ds. zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Malon Group Sp. z o.o.

50-020 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizujących się w projektowaniu, wdrażaniu, utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami.

Aktualnie otwieramy rekrutację na stanowisko Asystenta/ki ds. Zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Poszukujemy osoby , która pragnie rozwijać swoje umiejętności i wiedzę, wspierając naszych specjalistów w codziennej pracy.

ZADANIA:

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą w szczególności:

  • Pozyskiwanie do współpracy zewnętrznych specjalistów;
  • Prowadzenie procesu wdrażania specjalistów zewnętrznych;
  • Uruchamianie realizacji projektów i ich bieżące nadzorowanie pod względem formalnymi i terminowym;
  • Bieżąca komunikacja ze specjalistami oraz koordynowanie komunikacji z nimi przez pozostałych członków zespołu;
  • Udział w procesie rozliczania projektów;
  • Bieżąca oraz okresowa ewaluacja pracowników i współpracowników;
  • Przygotowywanie zestawień i analiz;
  • Prowadzenie programu rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników zewnętrznych (program: HQ Consultant);
  • Wspieranie pracowników oraz współpracowników w bieżących działaniach.

Wymagania

  • wykształcenie mi.in. średnie, mile widziana osoba po studiach,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji,
  • znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point),
  • umiejętność korzystania z Internetu i wyszukiwania informacji,
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting