Asystent/ka ds. Rekrutacji

PBSG Limited

71-086 Szczecin, zachodniopomorskie

Od: PBSG Limited
Miejsce pracy: 71-086 Szczecin

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie do działu rekrutacji zagranicznych w Szczecinie poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. rekrutacji

Zadania:

  • wsparcie specjalistów w realizacji bieżących rekrutacji,
  • selekcja aplikacji,
  • weryfikacja dokumentów nadesłanych przez kandydatów,
  • kontakt telefoniczny z kandydatami do pracy za granicą,
  • sprawdzanie kwalifikacji zawodowych i językowych kandydatów (język angielski),
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
  • tłumaczenie dokumentów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie pracowitość i dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziani studenci studiów zaocznych lub absolwenci.

Oferujemy:

  • możliwość nabycia doświadczenia w dziale rekrutacji w firmie o wyrobionej marce na rynku pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • pracę ze stałym wykorzystaniem języka angielskiego.