asystent/ka ds. księgowych

Ekonomikus Sp. z o.o.

41-203 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Wprowadzanie dokumentacji księgowej do systemu,
  • Obsługa podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • Obsługa pełnej księgowości (księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, uzgadnianie rozrachunków),
  • Wstępne naliczanie podatków VAT, PIT, CIT,
  • Przygotowywanie deklaracji PIT4 i PIT11,
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań rocznych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, sprawozdań GUS itp.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System szkoleń,
  • Rozwój ścieżki zawodowej.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność oraz umiejętność nadawania priorytetów powierzonym zadaniom,
  • Dokładność i staranność w wykonywaniu pracy,
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości,
  • Obsługa programu Insert GT Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant,
  • Umiejętność praktycznej obsługi programu Płatnik,
  • Obsługa MS Office.

Prezentacja firmy

Jesteśmy małym, lokalnym Biurem Rachunkowym, w którym panuje bardzo przy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja