Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Asystent/ka Biura

Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa interesantów oraz umawianie terminów spotkań z pracownikami i klientami organizacji
  • Prowadzenie kluczowej korespondencji
  • Redagowanie pism urzędowych
  • Komunikacja z kancelariami notarialnymi
  • Dbanie o zaopatrzenie biura i pozytywny wizerunek firmy
  • Obsługa sal konferencyjnych i spotkań biznesowych
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami firmy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w administrowaniu obiegiem dokumentów i zarządzaniu pocztą przychodząca i wychodzącą
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów
  • Poprawnej komunikacja w mowie i piśmie
  • Umiejętności redagowania pism urzędowych

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5000-5500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Pracę od poniedziałku do piątku  w godzinach (08:00-16:00 albo 09:00-17:00)
  • Ubezpieczenie na życie, benefity dostostowane do indywidulanych potrzeb
  • Darmowe korzystanie z luksusowych apartamentów wakacyjnych w kurortach w Polsce
  • Jasną ścieżkę awansu w strukturach firmy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy