Asystent/ka biura budowy

POLAQUA Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

ZADANIA:

• prowadzenie i koordynacja spraw administracyjno-gospodarczych biura;
• koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym także tej dotyczącej procesu zawierania umów;
• zarządzanie dostawami materiałów biurowych: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty
z dostawcami i innymi jednostkami współpracującymi;
• rejestracja i obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w biurze Firmy;
• odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji;
• prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA:

• doświadczenie na podobnym stanowisku;
• bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel);
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
• znajomość zasad prowadzenia i przechowywania korespondencji biurowej oraz innych dokumentów;
• punktualność i poczucie zawodowej odpowiedzialności;
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
• pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.