Asystent/ka administracyjno-finansowych

Doradztwo Elżbieta Kucharz

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Asystenta/ki ds. administracyjno-finansowych do polskiego oddziału firmy EZUniverse Inc.

Obowiązki:

• Zadania związane z finansową i administracyjną obsługą firmy
• Kontaktowanie się telefoniczne i e-mailowe w j.angielskim,

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
• Świetną atmosferę pracy w młodym zespole
• Stabilizację - liczymy na długotrwałą współpracę
• Pakiet Opieki Medycznej Medicover, Ubezpieczenie Grupowe
• Lekcje angielskiego

Wymagania

• Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, szczególnie Excel
• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym umożliwiającym swobodny kontakt z osobami anglojęzycznymi
• Podstawy księgowości
• Dobra organizacja pracy
• Samodzielność, komunikatywność, dokładność i skrupulatność

Prezentacja firmy

Jestesmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa