Opis stanowiska pracy

Polski Instytut Inżynierii Obiektów Budowlanych w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT INŻYNIERA

Praca dla STUDENTA(KI) STUDIÓW NIESTACJONARNYCH / ABSOLWENTA(KI) STUDIÓW TECHNICZNYCH BEZ DOŚWIADCZENIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

•wykonywanie, pod nadzorem osoby uprawnionej, okresowej kontroli stanu technicznego budynków
•wykonywanie protokołów/dokumentacji pokontrolnej po wykonaniu przeglądów stanu technicznego budynków
•wykonywanie inwentaryzacji architektoniczno - budowlanych
•opracowywanie dokumentacji technicznej projektu budowlanego

Oferujemy:

•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającym się zespole projektowym (w tym m.in. możliwość zdobycia uprawnień budowlanych)
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
•możliwość odbywania szkoleń zawodowych
•przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

Wymagania:
•znajomość obsługi programu MS Office
•prawo jazdy kat. B
•wykształcenie wyższe technicznej bądź w trakcie studiów (budownictwo lub pokrewne kierunki inżynieryjne)

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

•znajomość obsługi programu AutoCAD
•znajomość programów obliczeniowych
•umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, dobra komunikacja interpersonalna, wysoka kultura osobista
•dyscyplina, dokładność oraz dobra organizacja pracy, konsekwencja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Polski Instytut Inżynierii Obiektów Budowlanych to instytucja, której za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta