Asystent inżyniera budowy

DT-NET s.c.

60-651 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma DT-NET powstała w 2006 r. Realizuje m.in. instalacje elektryczne, Systemy Sygnalizacji Pożarowej SAP, Dźwiękowe Systemy Ostrzegania DSO, systemy oddymiania, systemy telewizji dozorowej CCTV, systemy sygnalizacji włamania i napędu SSWIN, systemy kontroli dostępu KD, systemy rejestracji czasu pracy RCP, sieci komputerowe LAN, systemy napięcia gwarantowanego DATA i wiele innych.Na przestrzeni lat możemy pochwalić się wykonaniem i uruchomieniem wielu instalacji zarówno w sektorze przemysłowym, szkolnictwie jak i budownictwie mieszkaniowym

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent Inżyniera Budowy ds instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Miejsce pracy: Poznań

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Praca na terenie prowadzonych budów
- Aktywna współpraca z Kierownikiem realizującym inwestycję
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej
- Analiza dokumentacji projektowej
- Analizowanie ofert od podwykonawców oraz dostawców
- Tworzenie przedmiarów
- Wykonanie dokumentacji powykonawczej
- Wspomaganie kierownika robót elektroinstalacyjnych w bezpośrednim nadzorze nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office
- Znajomość pracy w środowisku CAD
- Mile widziane doświadczenie związane z systemami SSP, DSO,KD, SSWiN, CCTV, LAN
- Zaangażowanie w realizację zadań, odpowiedzialność, dokładność
- Umiejętność czytania projektów
- Wytrwałość, pracowitość, konsekwencja w działaniu
- Bardzo dobra organizacja własnej pracy
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziani również studenci

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznym, fajnym zespole
- bazę wiedzy produktowej
- możliwości rozwoju i szkoleń
- narzędzia niezbędne do pracy
- niekorporacyjną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

DT-NET S.C. jest firmą z blisko 10-letnim doświadczeniem w zakresie komp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta