Asystent Działu Sprzedaży - drukarnia

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Asystent Działu Sprzedaży - drukarniaMiejsce pracy: Łódź
Szukamy osób, które będą codziennym wsparciem dla Handlowców w dziale sprzedaży. Lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i rzetelnie podchodzisz do swoich obowiązków – Aplikuj!

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w godzinach od 8.00 - 16.00;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze (http://enveloper.pl/csr-spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu);
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • Możliwość awansu w strukturze firmy - ścieżka kariery omawiana jest już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej;

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Wsparcia Sprzedaży lub poligrafii;
  • Komunikatywność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji jest wymogiem koniecznym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie