Asystent Działu Obsługi Klienta Junior Executive Manager-Referent administracyjno-biurowy

VMG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

VMG Expo ogłasza nabór na stanowisko o połączonych kompetencjach:

• Asystent Działu Obsługi Klienta ( Junior Executive Manager)

• Referent administracyjno-biurowy

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie min.:

  • Wsparcie działu sprzedaży stoisk targowych (wyszukiwanie informacji, tworzenie zestawień, kontakt z partnerami biznesowymi)
  • Bieżąca obsługa sekretariatu
  • Koordynacja wysyłek pocztowych i kurierskich

Oferujemy ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.

CV, zdjęcie oraz list motywacyjny z dopisaną klauzulą: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych” ( zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych) prosimy składać drogą elektroniczną z dopiskiem w temacie maila: asystent

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Zapraszamy kandydatów, którzy potrafią wykazać że:

  • Sprawnie korzystają z programów pakietu Office w tym w szczególności Word, Excel i Power Point
  • Mają doświadczenie w pracy zadaniowej
  • Dobrze zarządzają swoim czasem
  • Potrafią skutecznie planować i organizować swoją pracę
  • Są pomysłowi i kreatywni w rozwiązywaniu problemów
  • Dobrze współpracują w zespole
  • Posiadają co najmniej średnie wykształcenie
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie wystarczającym do prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Inne