Asystent Działu Jakości, Środowiska i Bezpieczeństwa

Devire

Plewiska, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Plewiska

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna o profilu technicznym. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Asystent Działu Jakości, Środowiska i Bezpieczeństwa

Zakres obowiązków:

pomoc w organizacji pracy działu, w tym głównie zapewnienie funkcjonowania Systemu Zarządzania według norm ISO 9001 i ISO 14001 i ISO 45001

przygotowywanie dokumentów i procedur

przygotowywanie raportów i zestawień (wypadkowych, środowiskowych)

kontakt z klientami w zakresie rozwiązywania reklamacji

wdrażanie działań zapobiegawczych z zakresu poprawy bezpieczeństwa oraz minimalizowania wpływu na środowisko

kontakt z dostawcami

uczestniczenie w audytach

współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, kierunkowe: ochrona środowiska, BHP lub pokrewne

język angielski – komunikatywny (w mowie i piśmie)

motywacja i otwartość na nowe wyzwania

dokładność i skrupulatność

samodzielność, zorientowanie na cele

umiejętność wyszukiwania i analizowania informacji

umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość

umiejętność analizowania aktów prawnych z zakresu ochrony środowiska i BHP

mile widziana znajomość norm ISO 9001 i/lub ISO 14001 i/lub ISO 45001

mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta:

możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie funkcjonowania Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO 9001, 14001 oraz 45001 w certyfikowanej firmie produkcyjnej

praca w międzynarodowym środowisku,

możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu przepisów ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy dotyczących przedsiębiorstwa produkcyjnego

przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole

pakiet benefitów

umowa na zastępstwo (min. 1,5 roku)

Devire Devire Devire Devire